LKS Grom Wyszatyce - strona nieoficjalna

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Brak aktywnych ankiet.

24.08.2011 Czarni Bolestraszyce - Grom Wyszatyce cz.3
Ładowanie...

Inauguracja na +3

• autor: goku89, 2015-04-12 19:19

Grom Wyszatyce 3-2 Korona Trójczyce

Bramki: Jaroch x2 (dwa rzuty wolne) Dudek(as Bąk)

„Zwycięstwo na inauguracje” W niedzielne południe zagraliśmy o ligowe punkty z Koroną Trójczyce. Wychodziliśmy na murawę bardzo zmotywowani, widać było że każdy chciał wygrać ten mecz. Jednak to goście przeprowadzili już w pierwszej minucie bardzo groźną akcje, jednak nasz bramkarz popisał się bardzo dobrą interwencją. Po tej akcji jednak to my przejęliśmy inicjatywę i narzuciliśmy własny styl. W pierwszej akcji Jakubiszyn zauważył lekko wysuniętego bramkarza i spróbował strzału z dystansu jednak piłka zatrzymała się tylko na poprzeczce. Już jednak druga nasza akcja kończy się golem Dudka, których wychodząc sam na sam nie strzelał tylko szukał kolegi, zrobił to niefortunnie że piłka nie trafiła do żadnego z partnerów. Mimo to Bąk doszedł do piłki i dośrodkował centralnie właśnie na głowę….Dudka, który dopełnił formalności i trafił na 1:0. Mieliśmy jeszcze wyborne akcje które mogły zakończyć się bramkami dla naszego zespołu, jednak seryjnie marnował je głownie Dudek. Zamiast strzelać, za każdym razem chciał szukać kolegów lecz robił to nie celnie.Dobrą okazje miał także Obszarny który po dośrodkowaniu z rzutu rożnego oddał mierzony strzał głową, jednak w osatatniej chwili jeden z zawodników gości wybił piłkę z linii bramkowej. Po kolejnej naszej składnej akcji, jeden z naszych zawodników jest faulowany na 20 metrze do piłki Podszedł Jaroch i pewnym strzałem nie dał szans bramkarzowi. Pod koniec pierwszej połowy goście mieli okazje do strzelenia bramki jednak strzał z dystansu poszybował minimalnie obok „okienka ” naszej bramki. Do przerwy prowadziliśmy 2:0. Druga połowa identyczna jak pierwsza pierwszą akcje przeprowadzili goście, po czym to my mieliśmy przewagę, lecz nie potrafiliśmy wykorzystać swoich sytuacji i dobić przeciwnika. Niestety „nie wykorzystane sytuacje lubią się mścić” i tak też się stało, po błędzie Sroki, piłkę dośrodkował jeden z graczy Korony w zamieszaniu w polu karnym piłkę chciał wybić nasz obrońca lecz zrobił to tak niefortunnie że trafił w przeciwnika a piłka wtoczyła się do bramki. Po bramce mecz się wyrównał, po kolejnej naszej akcji znów jeden z naszych graczy jest faulowany na 20 metrze, do piłki podchodzi Jaroch po czym uderzył po rykoszycie piłka totalnie zmieniła tor lotu i bramkarz gości nie miał nic do powiedzenia w tej sytuacji i zrobiło się 3:1. Piłkarzom Korony nie pozostało nic innego tylko zaatakować i tak zrobili, co opłaciło się ponieważ po raz kolejny nasz obrońca „zabawił się” z rywalem w naszym polu karnym i stracił piłkę, po czym zdaniem sędziego sfaulował go. Do Piłki poszedł jeden z piłkarzy gości i uderzył w prawy dolny róg, Szklarz wyczuł i miał piłke na ręce jednak nie zdołał wypchać piłki i ta wtoczyła się do bramki. Pod koniec meczu Sroka chciał się zrehabilitować i oddał bardzo ładny strzał z wolej który nie znacznie minął bramkę, ostatnie minuty to głównie walka w środku pola. Podsumowując byliśmy zdecydowanie lepsi od naszych dzisiejszych rywali jednak nie potrafiliśmy „dobić leżącego ”, i sami sprokurowaliśmy sobie nerwową końcówkę. Jednak w tym meczu powinniśmy strzelić co najmniej jeszcze 3 bramki, i nie stracić żadnej. Cieszy jednak zwycięstwo naszego zespołu i bardzo dobra gra. Po zwycięstwie jesteśmy na dalej na 3 miejscu jednak już tylko ze stratą tyko 3 pkt, do odwiecznego rywala z Bolestraszyc. (Czarni zremisowali z Maćkowicami)

herb Grom Wyszatyce Informacje o kadrze Grom Wyszatyce

1. Szklarz Paweł
2. Szczęsny Krystian kapitan
3. Sałdan Paweł
4. Piotr Jakubiszyn
5. Obszarny Mariusz żółta kartka
6. Bąk Marek  (1 asysta)  zmiana 65" Kowal Tomasz
7. Dudek Grzegorz bramka
8. Sroka Michał
9. Jaroch Dariusz bramka bramka
10. Piotr Błoński  zmiana 60" Piotr Grota żółta kartka
11. Orłoś Łukasz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Wspierają Nas

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Gwiazda MaćkowiceGrom Wyszatyce
Gwiazda Maćkowice 1:3 Grom Wyszatyce
2015-09-20, 13:00:00

oceny zawodników »

Cresovia Kalników 4:1 LKS Niziny
Jawor Nehrybka 2:4 Tęcza Kosienice
Fort Jaksmanice 0:3 Korona Trójczyce
Błyskawica Łuczyce 0:2 Korona Olszany
Rada Orzechowce 1:7 Artmax Pikulice
Gwiazda Maćkowice 1:3 Grom Wyszatyce

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.