LKS Grom Wyszatyce - strona nieoficjalna

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Brak aktywnych ankiet.

"Turniej ku pamięci Mariusza !!!" cz. I
Ładowanie...

Korona na inauguraje

• autor: goku89, 2015-03-28 07:31

Po 140 dniach przerwy w najbliższą niedziele znów wybiegną nasi zawodnicy na murawę, aby zmierzyć z Koroną Trójczyce. Po dobrze przepracowanej zimie startujemy z nadziejami, że rudna wiosenna będzie jeszcze lepsza od runy jesiennej.

Po rundzie jesiennej w 12 meczach udało nam się zgromadzić 21 pkt (6-3-3 ) i zając trzecie miejsce . Strzeliliśmy 22 bramki co pokazuje że musimy poprawić naszą skuteczność w rundzie ponieważ pod tym względem jesteśmy na 5 miejscu. Straciliśmy jednak tylko 12 goli co daje nam 2 miejsce.

Nasz przeciwnik „Korona Trójczyce” po rudzie jesiennej zajmuje 9 miejsce, w 12 meczach udało się im się zgromadzić 16 pkt(4-4-4). Nasi niedzielni rywale zdołali strzelić 26 bramek i pod tym względem zajmują wysokie trzecie miejsce, jednak stracili aż 26 goli i pod tym zajmują 8 miejsce.

Wróćmy może do 17. 08. 2015 r, wyjeżdżamy wtedy do Trójczyc na pierwszy mecz w „Serie B” po spadku z „Serie A”. Zaczynamy dość nerwowo ale już po niespełna kwadransie prowadzimy 1:0 po ładnym uderzeniu M. Obszarnego, który wychodząc sam na sam z bramkarzem z zimną krwią umieścił piłkę w samym okienku bramki gospodarzy. Zarówno gospodarze jak i goście mieli dużo okazji aby zmienić wynik, lecz do końca meczu nie zmienił się i 3 pkt na inauguracje sezonu przywieźliśmy do Wyszatyc.

O naszym niedzielnym rywalu za wiele nie wiem ponieważ Ich strona internetowa „umarła”. Nic nie wiemy o jakichkolwiek sparingach czy nowych zawodnikach, zaś nasi zawodnicy rozegrali 5 sparingów(2-1-2)

San Hureczko 2:2
Tęcza Kosienice 2:1
Biało Czerwoni Kaszyce 0:1
Pogórze Rokietnica 0:1
Artmax Pikulice 1:0

Widzimy, że tak samo jak w rudzie brakuje naszym napastnikom skuteczności (tylko 5 bramek) gdzie sytuacji do strzelenia mieliśmy bardzo dużo. Miejmy nadzieje że w niedziele tak nie będzie. Wyniki nie nastawiają optymizmem, lecz kto był na sparingach ten wie że nie byliśmy słabsi od rywali, tylko albo nie mieliśmy szczęścia lub zawodziła skuteczność .

KTO ?!
Grom Wyszatyce vs Korona Trójczyce
KIEDY?!
29.03.2015(Niedziela)
Gdzie ?!
Stadion w Wyszatycach
O KTÓREJ ?!

SERDECZNIE ZAPRASZAMY !

źródło: https://www.facebook.com/gromwyszatyce?fref=ts

autor: ~anonim 2015-03-29 14:44:08

avatar Brawo to co napisałeś,jeżeli żyje strona to i żyje klub,nie zaszkodziłyby fotki z meczów tym bardziej że Grom ma ambicję na serie A.

autor: ~anonim 2015-03-30 14:53:28

avatar Na aparacie są na dniach pojawią się :D

autor: ~anonim 2015-04-27 18:06:58

avatar chyba juz po tych aspiracjach na a klase ;d

Autor: Treść:pozostało znaków:

Wspierają Nas

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Gwiazda MaćkowiceGrom Wyszatyce
Gwiazda Maćkowice 1:3 Grom Wyszatyce
2015-09-20, 13:00:00

oceny zawodników »

Cresovia Kalników 4:1 LKS Niziny
Jawor Nehrybka 2:4 Tęcza Kosienice
Fort Jaksmanice 0:3 Korona Trójczyce
Błyskawica Łuczyce 0:2 Korona Olszany
Rada Orzechowce 1:7 Artmax Pikulice
Gwiazda Maćkowice 1:3 Grom Wyszatyce

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.