Trudny początek rundy ???

• autor: miskus, 2012-03-25 16:58

LKS Grom Wyszatyce 1-3 San Hurko Hureczk

To drugi mecz przegrany z rzędu.

Niestety i tym razem bramki padły po dość głupich błędach naszych zawodników. Przy pierwszej bramce było widać brak komunikacji u naszych obrońców  co doskonale wykorzystał  Czura Mariusz strzelając na 1:0.  San pobudzony bramką rozpoczął coraz śmielej atakować. Boisko z powodu kontuzji opuszcza A. Bednarz w jego miejsce pojawia się M. Obszarny. Podczas kontry naszego zespołu zawodnik Sanu musiał faulować D. Jarocha. Z. Gaweł wrzuca piłkę na „długi” róg a tam osamotniony Dariusz Jaroch spokojnie przyjmuje piłkę i wykańcza akcje strzelając bramkę na 1:1. Obie drużyny do końca połowy nie stworzyły dogodnej sytuacji na strzelenie kolejnego gola.

W drugiej połowie zespoły „grają piłką”. Kolejny błąd popełnia nasz obrońca fauluje zawodnika Hureczka. Piłka ląduje na pierwszym słupku gdzie osamotniony Mariusz Czura pakuję ją do bramki, zdobywając drugą bramkę dla Sanu. Trener zarządza zmiany w 70 minucie boisko opuszcza Z. Gaweł w jego miejsce pojawia się Daniel  Łaskarzewski , w 75 minucie za „wypompowanego” M. Obszernego wchodzi G. Chrobak. Ostatnia bramka padła po błędzie G. Lizaka, który zbyt czytelnie zagrał piłkę do K. Szczęsnego. Podanie zostało „przecięte” przez P. Błażkowskiego, który przebiegł z piłką około 30m po czym wyłożył piłkę swojemu koledze z drużyny
Mariuszowi Czurze który przed sobą miał tylko pustą bramkę. Mecz zakończył się wynikiem 3:1 dla Sanu.

Oby w następnym choć równie ciężkim meczu udało się zdobyć nam 3pkt.