LKS Grom Wyszatyce - strona nieoficjalna

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Brak aktywnych ankiet.

Korona Trójczyce - LKS Grom 2009-04-22
Ładowanie...

Zebranie sprawozdawczo wyborcze (Relacja)

• autor: Grommo, 2009-01-17 20:41

W dniu 17 stycznia 2009, odbyło się zebranie sprawozdawczo-wyborcze klubu LKS Grom Wyszatyce, oto krótka relacja z tego wydarzenia:

Zebranie  miejsce w sali domu ludowego w Wyszatycach, rozpoczęło się kilka minut po godzinie 17.30 , trwało o ponad  godzinę. Wzięło w nim udział 30 osób,  w tym duża liczba młodzieży. Zebranie odbywało się według następujących etapów:
-Wybranie przewodniczącego zebrania (p. Józefa Gradowskiego) oraz sekretarza (p. Tadeusza Kochanowicza)
-Zatwierdzenie porządku zebrania.
-Sprawozdanie ekonomiczne z minionego roku:
Sprawozdanie odczytał prezes klubu p. Bogusław Bednarz.
Klub w minionym roku wydal około 25 000 zl.

- Sprawozdanie komisji rewizyjnej.
Komisja od poprzednio zebrania działała w niezmienionym składzie (przewodniczący- p. Tadeusz Kochanowicz, zastępca- p. Janusz Maryniak, oraz p.  Krzysztof  Wachta). W czasie działania komisja dokonała czterech kontrol. Komisja nie posiadała żadnych zastrzeżeń co do działalności zarządu klubu w minionym roku.

-Zatwierdzenie absolutorium zarządu

-Zgłoszenie kandydatów do zarządu klubu oraz komisji rewizyjnej.
Kandydaci  na członków komisji rewizyjnej: p. Tadeusz  Kochanowicz, Michał Sroka, Robert Radochoński.
Kandydaci na nowych członków zarządu to: Paweł Domeradzki, Piotr Blicharski, Bogusław Bednarz, Wiesław Musak, Jozef Gradowski, Roman Obszarny, Grzegorz Barszczk, Józef Wachta.
-Głosowanie.  Nad głosowaniem czuwał komisja w składzie: Szybiak Jarosław, Kasprzyk Marcin, Bernard Szczepanik Nowy zarząd i komisje rewizyjną, wybrano jednomyślnie. Na stanowisku prezesa pozostał p. Bogusław Bednarz,  stanowisko zastępcy prezesa objął p. Wiesław Musak, zaś skarbnika  p. Józef Gradowski. Pozostali kandydaci obieli stanowiska członków zarządu.

-Wstępne obrady nowego zarządu.
-Wnioski i zapytania
-Zakończenie zebrania.

Dodatkowo na stanowisko trenera wybrano p. Witolda Jarocha, oraz potwierdzono  termin treningów. Wszyscy uczestnicy zebrania, jednomyślnie stwierdzili, że najważniejszym celem nadchodzącego  sezonu jest awans do klasy "A"

autor: ~kibic 2009-03-08 19:33:32

avatar  Jak można wybrać do komisji rewizyjnej kogoś kto przyczynił się aby klub spadł do B klasy totalna porażka i nieporozumienie ,kogoś kto wcale nie chodzi na mecze.To jest możliwe tylko u nas!

Autor: Treść:pozostało znaków:

Wspierają Nas

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Gwiazda MaćkowiceGrom Wyszatyce
Gwiazda Maćkowice 1:3 Grom Wyszatyce
2015-09-20, 13:00:00

oceny zawodników »

Cresovia Kalników 4:1 LKS Niziny
Jawor Nehrybka 2:4 Tęcza Kosienice
Fort Jaksmanice 0:3 Korona Trójczyce
Błyskawica Łuczyce 0:2 Korona Olszany
Rada Orzechowce 1:7 Artmax Pikulice
Gwiazda Maćkowice 1:3 Grom Wyszatyce

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.